ما در اسپینگ پنگ چه کار میکنیم؟

باشگاه اسپینگ پنگ با ارائه آموزش تخصصي پينگ پنگ زیر نظر مربیان رسمی فدراسیون در 2 شعبه جنت آباد مرکزی و پارک چیتگر، به شما اين امکان را مي دهد که تمرینات حرفه ای را طبق برنامه مدون و توسعه یافته تجربه کنید.

 

شما می توانید در کنار تیم حرفه ای آکادمی اسپینگ پنگ در یک محیط کاملا صمیمی ومثبت برای رسیدن به سلامتی و قهرمانی تلاش کنید.

 

همینطور فروشگاه اینترنتی اسپینگ پنگ با ارائه محصولات وارداتی و کاملا اورجینال، تمام نیاز های شما را برای خرید تجهیزات ورزشی برطرف میکند.

خدمات ما

خدمات آکادمی اسپینگ پنگ

با شنیدن نام اسپینگ پنگ قطعا یاد شعبه‌ی جنت‌آباد این باشگاه پینگ پنگ در غرب تهران می‌افتید؛ چراکه مجموعه ورزشی خرمشاد در این خیابان قرار دارد. اما جالب است بدانید که آکادمی پینگ پنگ خرمشاد سه شعبه‌ی مجزا در جنت‌آباد، برج‌های برلیان و چیتگر دارد.
1
فروش تجهیزات
شما میتوانید بهترین لوازم و تجهیزات ورزشی را از فروشگاه ما تهیه کنید
برگزاری مسابقات
آکادمی اسپینگ پنگ بنظور اجاد زمینه پیشرفت برای بازیکنان مسابقات جایزه بزرگ ویژه ای برگزار میکند
2
آموزش تخصصی
بروز ترین مهارت های روز دنیا را میتوانید از مربیان رسمی فدراسیون تنیس روی میز ایران آموزش ببینید
3
مشاوره ورزشی
شما میتوانید برای برنامه های ورزشی خود و همینطور خرید تجهیزات ورزشی از تیم پشتیبانی ما کمک بگیرید
4

ترم‌های آموزشی عمومی باشگاه تنیس روی میز خرمشاد:

هر ترم عمومی با توجه به سطح بازی شما به سه دسته‌ی برنزی، نقره‌ای و طلایی تقسیم می‌شود که به‌ترتیب برای مبتدی، نیمه‌حرفه‌ای و حرفه‌ای در نظر گرفته شده است. مدت‌زمان هر جلسه در ترم‌های عمومی 90 دقیقه، در ترم‌های نیمه‌خصوصی 75 دقیقه و در ترم‌های خصوصی 60 دقیقه است. این مجموعه از 12 مربی آقا و خانم برای ترم‌های آموزشی خود استفاده می‌کند که 8 مربی در سالن جنت‌آباد و 4 مربی در سالن چیتگر فعالیت می‌کنند. اجاره میز باشگاه پینگ پنگ خرمشاد در غرب تهران
امکان رزرو میز در مجموعه خرمشاد وجود دارد که برای هر ساعت رزرو، مبلغی در حدود 40 هزار تومان (قیمت پاییز 1401) دریافت می‌شود. امکان ارائه‌ی راکت و توپ نیز وجود دارد که به‌ازای هر ساعت 15 هزار تومان دریافت می‌شود. مسابقات در این سالن‌ها نیز به‌صورت 3ماهه و 6ماهه برگزار می‌شود که زمان هر مسابقه در روزهای پنجشنبه و جمعه‌ی هر هفته در نظر گرفته شده است.

آکادمی اسپینگ پنگ شعبه چیتگر

سالن شعبه‌ی چیتگر در مجموعه‌ی ریحانه قرار گرفته است. این سالن که از دیگر سالن‌های این مجموعه بزرگ‌تر است، 7 میز پینگ پنگ نوشاد را در خود جای داده است.

از جمله سایر تجهیزات این سالن می‌توانیم به تهویه مناسب، سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب، کف‌پوش مناسب، لاکر (کمد قفل‌دار)، رختکن، جاکفشی، صندلی برای نشستن، آینه، پریز برق، ساعت، سرویس بهداشتی داخل مجموعه ریحانه، پارکینگ و نور مناسب اشاره کنیم

آکادمی اسپینگ پنگ شعبه جنت‌آباد

سالن شعبه‌ی جنت‌آباد سالن نسبتا بزرگی‌ست که 6 عدد میز شامل 3 میز نوشاد و 3 میز جولا را در خود جای داده است. این میزها از تور و گیره‌های باترفلای، دونیک، تور و گیره دبل فیش و دابل هپینس استفاده می‌کنند.

تجهیزات آکادمی پینگ پنگ خرمشاد شعبه جنت‌آباد عبارت است از لاکر، صندلی برای نشستن، تهویه، سیستم سرمایشی و گرمایشی، آویز لباس، سرویس بهداشتی، بوفه، دوربین، پریز برق

هم‌چنین می‌توانید از کافه‌ای که در نزدیکی این شعبه قرار دارد استفاده کنید.

آکادمی اسپینگ پنگ شعبه جنت‌آباد

این باشگاه تنیس روی میز در شمال غرب تهران که در برج شماره 3 قرار گرفته است، دو میز پینگ پنگ دارد که در فضای اندکی چیده شده‌اند. این سالن بیشتر برای ساکنان برج‌ها مناسب است و اگر قصد حرفه‌ای بازی‌کردن پینگ پنگ را دارید، پیشنهاد می‌کنیم از دو سالن دیگر این مجموعه استفاده کنید.

فروشگاه تجهیزات ورزشی اسپینگ پنگ

ما معتقدیم روش بهتری برای خرید محصولات ورزشی وجود دارد؛ روشی ساده و ارزشمند که علاوه بر قیمت مناسب‌تر، طیف گسترده‌ای از تجهیزات ورزشی را به همراه توضیحات جامع در اختیار شما می‌گذارد و از اتلاف وقت شما جلوگیری می‌کند. در اسپینگ پنگ، ما این موضوع را به عنوان یک هدف بزرگ و مهم می‌بینیم. بنابراین، سعی می‌کنیم با تلاش روزافزون و به‌دور از تعصب و جانب‌داری، محصولات ورزشی را به همراه نقد و بررسیِ تخصصی آن‌ها ارائه کنیم تا علاوه بر کاهش سردرگمی، بتوانید بهترین، مناسب‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین لوازم ورزشی را انتخاب کنید.

 

مربیان ما

اسپینگ پنگ
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
سبد خرید